

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ω |
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.001 % |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Drive Level | 100 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1221
Distributors
pcbx
Unit Price$0.35650
Ext.Price$0.35650
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.35650 | $0.35650 |
| 10 | $0.29410 | $2.94100 |
| 25 | $0.28805 | $7.20125 |
| 50 | $0.28213 | $14.10650 |
| 100 | $0.25563 | $25.56300 |
| 300 | $0.25045 | $75.13500 |
| 500 | $0.24537 | $122.68500 |
| 1000 | $0.20690 | $206.90000 |
| 3000 | $0.18714 | $561.42000 |
| 5000 | $0.16927 | $846.35000 |
| 10000 | $0.16671 | $1667.10000 |
